درباره اسپیاس

درباره اسپیاس

معرفی اسپیاس 

 

 

 

گروه اسپیاس در سال 1390، با دیدگاه ارائه ی خدمات ویژه و متفاوت ، شروع به فعالیت نمود و در سال های گذشته با تشکیل تیم های تخصصی متشکل از افراد حرفه ای و متعهد و با همکاری شرکای تجاری توانمند، توانست بازه ی خدمات خود را در داخل و خارج از کشور گسترش داده و به یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه ی خدمات خاص لوکس منحصر به فرد مبدل گردد.
مجموعه اسپیاس با همکاری متخصصان حرفه ای و با همراهی شرکای تجاری ، توانسته خود را تبدیل به یک هلدینگ در زمینه ی ارائه ی خدماتی متفاوت به صورت یک مرکز مشتری محور نماید و خواسته های مشتریان محترم خود را مطابق با استانداردهای بین المللی در چهارچوب قوانین برآورده سازد. ارائه ی کلیه ی خدمات این مجموعه در راستای ایجاد تنوع و ارتقای سبک زندگی و کاری هر یک از افراد خانواده و یا مجموعه های کاری در سطوح بالای فرهنگی ، اجتماعی ، کاری، مالی و ... با تنوع سنی مختلف می باشد .  

 

 

معنی اسپیاس

 

اسپیاس به زبان پهلوی ساسانی به معنی یاس سپید است

 


ماموریت اسپیاس


ایجاد آسایش دلخواه، آرامش و راحتی بی نظیر برای مخاطبین محترم ایرانی که خواهان خدمات خاص و متفاوت در زندگی روزانه ی خود می باشند

 


شعار اسپیاس


خدمات خاص و ممتاز برای تمام مراحل زندگی

 


هدف اسپیاس


ارتقای سطح کیفی زندگی و کسب و کار افراد

 


مخاطبین اسپیاس


مخاطبین ما اشخاص حقیقی و حقوقی لاکژری و اصیل هستند که به کیفیت اهمیت داده و برای متفاوت بودن در زندگی و کسب و کار خود ارزش خاصی قائلند.


 

خدمات اسپیاس

 

 

اسپیاس اولین و تنها Concierge Service کانسیرج سرویس ثبت شده در ایران است .

در یک جمله خدمات کانسیرج اسپیاس : هر آنچه که یک شخص لوکس و اصیل در ایران و خارج از کشور برای زندگی شخصی ، خانوادگی و کاری خود می خواهد با کیفیت مورد نظر وی ارائه می نماید. 

ارائه خدمات اسپیاس برنامه ریزی ، مدیریت و اجرای بازه گسترده ای از خدمات است ، بطور مثال : از موارد جزئی رسیدگی و مدیریت برنامه شخصی و کاری درطول روز مانند هماهنگی و انجام مهمانی و پذیرایی و ... در منزل و محل کار و یا هماهنگی جهت استفاده از خدمات ماساژ ، نانو کارواش ، امور فرزندان و یا سالمندان و ... آغاز می شود و تا انجام امور بزرگتر مانند : جت خصوصی ، ایونت ، نمایشگاه ، دفتر کار ، ترانسفر مالی و کاری ، اقامت و ... در داخل و خارج از کشور پایان می پذیرد .

 

 

اسپیاس بنیانگذار 

 

ارائه خدمات Concierge Service در ایران.

گروه اسپیاس بنیانگذار  " اولین باشگاه سبک زندگی در ایران " با نام " باشگاه  اسپیاس "

ونیز " اولین ارزیابی لوکس فردی و برند ایرانی " با نام لوکس منتخب یا LUXELECT

و همینطور " اولین باشگاه مدرسه سبک زندگی و اتیکت رفتاری در ایران " با نام زندگی منتخب یا LIFE ELECT است.

 

متقاضیان دریافت خدمات پس از ثبت نام ، ابتدا توسط کارشناسان اسپیاس ارزیابی شده و متناسب با نتایج این ارزیابی عضویت ویژه ای در " گروه باشگاه های اسپیاس " و یا خدمات  زیر مجموعه آن به ایشان تعلق می گیرد، هر یک از اعضای محترم می توانند متناسب با سطح عضویت خود از خدمات اسپیاس استفاده نمایند.

و نیز مجموعه های حقوقی محترم جهت بهره مندی از خدمات پشتیبانی اسپیاس می توانند با کارشناسان اسپیاس در تماس باشند .

گروه خدمات تخصصی

ارائه خدمات به آژانس مسافرتی

ارائه خدمات به آژانس مسافرتی

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به هتل منتخب

ارائه خدمات به هتل منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به مراکز پذیرایی

ارائه خدمات به مراکز پذیرایی

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به بیمارستان منتخب

ارائه خدمات به بیمارستان منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به شرکت منتخب

ارائه خدمات به شرکت منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به مجتمع منتخب

ارائه خدمات به مجتمع منتخب

اطلاعات بیشتر