Contacts

Contacts

مخاطبین اسپیاس 

 

 

مخاطبین محترم اسپیاس ، افراد حقیقی و حقوقی ایرانی لوکس ، خاص واصیل ، دارای سطوح بالای علمی ، فرهنگی ، اجتماعی و مالی هستند که به کیفیت اهمیت داده و برای متفاوت بودن و ارتقای سطح کیفی سبک زندگی و کسب و کار خود ارزش خاصی قائلند. 

مخاطبین اسپیاس ؛ افراد بسیار دقیق و جزئی نگرهستند که به خود اهمیت می دهند و متفاوت بودن بخشی از زندگی این افراد است، بطوریکه هر یک از این عزیزان سبک زندگی، پوشش ، تغذیه ، تفریح ، سفر و حتی فعالیت کسب و کاری منحصر به فرد خاص خود را دارند.

 

برای رسیدگی به جزئیات و انجام اصولی موارد بصورت دلخواه خود و کنترل شرایط ، این اشخاص مستقیما و یا به وسیله افراد مورد اعتماد خود به موارد رسیدگی می کنند، از حضور در فضاهای شلوغ عمومی خودداری می کنند و به علت مشغله فکری و کاری ونظم منحصر بفرد در زندگی خود کاملا بصورت اختصاصی از موارد مختلف در زندگی روزمره خود استفاده می نمایند که به همین علت کاملا متمایز و متفاوت از سایر افراد دیده می شوند.  

 

افراد سرشناس، متخصصین و مدیران کسب و کارهای خاص و لوکس به همراه اعضای خانواده خود در هر گروه سنی ، مخاطب اسپیاس هستند ، کسب تجربه متفاوت و منحصربفرد ، بخشی از خواسته و مطلوب این افراد است ، تمایز بخشی از زندگی روزمره و کسب و کار این افراد بوده و همیشه درحال پیشرفت و گسترش فعالیت خود هستند .

مخاطبین حقیقی در باشگاه های اسپیاس به گروه های زیر تقسیم می شوند :

خانواده

کودکان و نوجوانان

جوانان

بانوان

فرزانگان ( عزیزان بالای 60 سال )

مدیران و متخصصین ( پزشکان ، وکلا ، مهندسین و کارآفرینان محترم به همراه کسب و کار لوکس ایشان )

 

و مخاطبین حقوقی اسپیاس نیز به گروه های زیر تقسیم می شوند

آژانس های مسافرتی منتخب سراسر کشور

هتل های منتخب سراسر کشور

اماکن پذیرایی و تفریحی لوکس

مراکز درمانی و بیمارستانی منتخب

شرکت های دارای پرسنل و یا مخاطب بالای 150 نفر

مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی لوکس

 

این افراد برای هماهنگی ، برنامه ریزی و مدیریت در زمان و جزئیات امورخارجی در کسب و کار و زندگی خود ، از اشخاص و یا مجموعه هایی استفاده می نمایند که زیر نظر و تائید خود به انجام امور بپردازند و یا در مواقع خاص پیشنهاد ویژه ای را داشته باشند.

 

شناخت نیاز و درک مناسب از خواسته های هر یک از افراد و دقت به جزئیات ، همراه با ارتباط متقابل از ارکان اصلی ارائه  خدمات به مخاطبین محترم است و  اسپیاس به نیازهای اعضای خود کاملا اختصاصی ، متناسب با کیفیت مطلوب هرعضو پاسخگویی می نماید .

 

 

 

 

 

 

گروه خدمات تخصصی

ارائه خدمات به آژانس مسافرتی

ارائه خدمات به آژانس مسافرتی

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به هتل منتخب

ارائه خدمات به هتل منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به مراکز پذیرایی

ارائه خدمات به مراکز پذیرایی

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به بیمارستان منتخب

ارائه خدمات به بیمارستان منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به شرکت منتخب

ارائه خدمات به شرکت منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به مجتمع منتخب

ارائه خدمات به مجتمع منتخب

اطلاعات بیشتر