Concierge

Concierge

Espiyas; Exclusive Luxury Services Group 

 

 

گروه هلدینگ اسپیاس  خدمات   Exclusive Luxury Services خود را منطبق بر روش های نوین و استانداردهای بین المللی و با همکاری برترین کارشناسان داخلی و خارجی به روش Concierge Management به اعضا و مخاطبین طرف قرارداد خود ارائه می دهد. 

این سبک خدمات جهت تسهیل درهماهنگی ، برنامه ریزی و مدیریت درامورکاری و زندگی، استفاده می گردد و نیز در صورت لزوم در مواقع خاص ارائه پیشنهادات ویژه بخشی از این نوع خدمات است .

 

Exclusive Luxury Services  یعنی استفاده از خدمات بصورت کاملا لوکس متناسب با محتوایی متفاوت و خاص.

خدمات خاص منحصر بفرد به صورت  ویژه ، متناسب با سطح کیفیت دلخواه و نیاز هر شخص بصورت کاملا اختصاصی صورت می پذیرد.

 

 

خدمات کانسیرج ( کانسیرژ ) اسپیاس

 

خدمات اجرایی در هلدینگ  اسپیاس به صورت :

   LUXURY CONCIERGE SERVICES

بوده که برای اولین بار در ایران به کسب و کار و سبک زندگی اعضای محترم  باشگاه های اسپیاس  و نیز به عنوان بخشی از خدمات اجرایی پشتیبانی در گروه خدمات تخصصی به مجموعه های طرف قرارداد خود ارائه می نماید .

 

کانسیرج سرویس چیست؟


Concierge در زبان فرانسه به معنای کلیددار، امین و مدیربرنامه اختصاصی است این نوع خدمات با قدمت تقریبا 100 ساله در صنعت هتلداری و ورود آن به زندگی و کسب و کار افراد C.I.P  & V.I.P  در کشورهای پیشرفته امروزه به ارائه خدمات می پردازد. 

 

خدمات کانسیرج (کانسیرژ) :

این روزها علاوه بر حضور این مجموعه خدمات در صنعت هتلداری  به کارکنان و مجموعه هایی که در برخی آپارتمان ها، مراکز اداری، فرودگاه ها و سایر مکانهای مشابه لوکس نیزحضور دارند اطلاق میشود. بسته به مکانی که یک فرد به عنوان کانسیرج در آن مشغول به کار است میتوان عناوین مختلفی برای وی در نظر گرفت مثل مهمانیار یا مهماندار، در مفهومی مدرن تر یک کانسیرج به شکل یک "مدیر سبک زندگی شخصی" یا "متصدى امور خانوادگى و کاری"  در حوزه کسب و کار و زندگی مدیران ، افراد مهم و پر مشغله فعالیت می کند . 

 

 

وظایف و عملکردهای کانسیرج :


معنا و مفهوم کانسیرج در گذر زمان دستخوش تغییر و تحولات بسیار زیادی شده است.
کانسیرج‌ها در هتل‌ها و اقامتگاه‌ها با انجام کارهای مختلفی مثل رزرو رستوران‌ها و هتل‌ها، تنظیم قرارهای اسپا (خدمات ماساژ، مراقبت از بدن و …)، ارائه پیشنهادهای مکان‌های تفریحی شهرها در شب‌ها، سفارش امور حمل و نقل (تاکسی گرفتن، رروز لیموزین، هواپیما، قایق تفریحی و …)، ساماندهی خدمات باربری (درخواست شخص باربر)، تهیه بلیت‌ رخدادهای خاص، تهیه تورهای محلی و … به مهمانان کمک می‌کنند.


رفته رفته شاهد رواج روزافزون خدمات کانسیرج در بیمارستان‌ها و نیز مزاکز تجاری و شرکت ها هستیم. خدمات کانسیرج در بیمارستان‌ها مشابه سرویس‌های ارائه شده در هتل‌ها هستند؛ با این تفاوت که این خدمات در اختیار بیماران و کارکنان بیمارستان‌ها هم قرار می‌گیرند. این امر به کارکنان بیمارستان که در شیفت‌های طولانی مشغول به کارند کمک بسیار زیادی خواهد کرد و به نوعی موجب ایجاد توزان بهتر بین کار و زندگی خواهد شد.

گروه اسپیاس در زمینه ارائه سرویس‌های کانسیرج یا دستیار شخصی فعالیت داشته و خدماتی مانند انجام وظایف محوله و همچنین کسب اطلاعات مختلف را برای اعضای خود در داخل و خارج از کشور انجام می‌دهد .    

 

مزایای کانسیرج سرویس :

مدیریت سبک زندگی و کسب و کار افراد کیفیت گرا و پرمشغله با کانسیرج سرویس بسیار راحت بوده ، زیرا از مجموعه ای برای هماهنگی وانجام امور روزمره تا امور خاص و لوکس خود استفاده می نمایند  و با نظارت خود از اتلاف وقت و هزینه مازاد جلوگیری می کنند و از خدمات طبق کیفیت و سلیقه مورد نظر خود استفاده می نمایند .

 

کانسیرج سرویس اسپیاس :

در راستای حفظ سطح کیفی و رضایت بیشتر از ارائه خدمات به زندگی و کسب و کار مخاطبین محترم ، این مجموعه خدمات خود را بصورت ، سفارشی- اختصاصی ارائه می نماید.

شناخت نیاز و درک مناسب از خواسته های هر یک از افراد و دقت به جزئیات ، همراه با ارتباط متقابل از ارکان اصلی ارائه اینگونه خدمات است و ما به نیازهای اعضای خود به صورت ویژه کاملا اختصاصی متناسب با کیفیت مطلوب هرعضو پاسخ می دهیم.

اسپیاس خدمات مرتبط با زندگی شخصی ، خانوادگی و کسب و کار افراد حقیقی و حقوقی لاگژری واصیل دارای سطوح بالای فرهنگی و اجتماعی در شاخه های :

تشریفات و رویداد

سفر ( کاری و خانوادگی ) و گردشگری

اوقات فراغت و سرگرمی

 سلامت ، زیبایی و ورزشی

فرزندان و سالمندان

خدمات ویژه و لوکس اختصاصی 

خدمات نمایشگاهی و مالی بین المللی

اقامت ، مهاجرت و تجارت

تبلیغات کسب و کاری

حیوانات خانگی

و ...

بصورت Concierge Management Service به وسیله زیر مجموعه های تخصصی ثبت شده خود ارائه می نماید

 

در یک جمله خدمات کانسیرج اسپیاس : هر آنچه که یک شخص لوکس و اصیل در ایران و خارج از کشور برای زندگی شخصی ، خانوادگی و کاری خود می خواهد با کیفیت مورد نظر وی ارائه می نماید. 

ارائه خدمات اسپیاس برنامه ریزی ، مدیریت و اجرای بازه گسترده ای از خدمات است ، بطور مثال : از موارد جزئی رسیدگی و مدیریت برنامه شخصی و کاری درطول روز مانند هماهنگی و انجام مهمانی و پذیرایی و ... در منزل و محل کار و یا هماهنگی جهت استفاده از خدمات ماساژ ، نانو کارواش ، امور فرزندان و یا سالمندان و ... آغاز می شود و تا انجام امور بزرگتر مانند : جت خصوصی ، ایونت ، نمایشگاه ، دفتر کار ، ترانسفر مالی و کاری ، اقامت و ... در داخل و خارج از کشور پایان می پذیرد .

 

         

اسپیاس خدمات خاص ، لوکس و منحصر به فرد خود را به دو نوع ارائه می نماید :

 

A . گروه باشگاه های اسپیاس :

ارائه خدمات و انجام کلیه امور شخصی و کاری اعضای محترم باشگاه های اسپیاس به صورت اختصاصی -سفارشی با توجه به سطح عضویت ایشان . B2C Services

B . گروه خدمات تخصصی اسپیاس :
ارائه خدمات اجرایی به دوایر، کارکنان و مشتریان مجموعه های محترم آژانس مسافرتی، هتل ، بیمارستان ، مراکز پذیرایی ، شرکت های بزرگ و مجتمع اداری-تجاری و مسکونی . B2B Services

 

 

 

گروه خدمات تخصصی

ارائه خدمات به تاسیسات گردشگری

ارائه خدمات به تاسیسات گردشگری

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به هتل منتخب

ارائه خدمات به هتل منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به مراکز پذیرایی

ارائه خدمات به مراکز پذیرایی

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به بیمارستان منتخب

ارائه خدمات به بیمارستان منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به شرکت منتخب

ارائه خدمات به شرکت منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به مجتمع منتخب

ارائه خدمات به مجتمع منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به آژانس مسافرتی

ارائه خدمات به آژانس مسافرتی

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به فرودگاه های منتخب

ارائه خدمات به فرودگاه های منتخب

اطلاعات بیشتر
ارائه خدمات به مراکز بانکی منتخب

ارائه خدمات به مراکز بانکی منتخب

اطلاعات بیشتر